Prečo zvoliť riešenie od nás?

01
Živý prehľad
pohybu vozidiel
S našim systémom viete vždy kde sa vaše vozidlo nachádza 24/7 a to kdekoľvek ste. S maximálnym oneskorením 2 sekundy.
02
Uplatnite si
100% nákladov za palivá
Pri aute, ktoré je zaradené do obchodného majetku firmy, si podnikatelia môžu uplatniť úplné alebo paušálne pokrytie výdavkov na palivo.

K tomu, aby si mohli do daňových nákladov zaradiť namiesto 80%, celé náklady za palivá, jeho spotrebu si musia zdokladovať na základe knihy jázd a lokalizačného zariadenia.

+ 20%

odľahčenie nákladov

~ 1800 €

ušetríte ročne na PHM

03
Rozšírené sledovanie
vozidiel
Zariadenia podporujú živé sledovanie spotreby, otáčok motora, teplota interiéru alebo nákladného priestoru, s cieľom zvýšiť efektívnosť a znížiť náklady.
swg-ae-wind-generator

Najpredávanejšie zariadenia

výber z najpredávanejších zariadení z nážho obchodu

Teltonika FMB001

 89,00

Teltonika FMB001 je OBDII Plug and Play tracker s pripojením GNSS a Bluetooth. FMB001 je dokonale vhodný na sledovanie ľahkých vozidiel ako sú kuriérske doručovacie služby, prenájom a leasing automobilov a mnoho ďalších, kde je nevyhnutná jednoduchá integrácia. FMB001 má ďalšiu funkciu – čítanie OBDII dát z palubného počítača. Zariadenie podporuje  konfiguráciu cez Bluetooth.

Teltonika TMT250

 93,00

Teltonika TMT250 je osobný tracker s GNSS, GSM a Bluetooth pripojením. Tento mini tracker je určený pre ľudí, domáce zvieratá, monitoring áut, kontrolu zamestnancov, športové podujatia atď. Vodotesné puzdro IP67 zaisťuje vonkajšie použitie v náročných podmienkach, navyše veľká kapacita batérie rozširuje aplikačný rozsah, kde je potrebná dlhá životnosť batérie. Okrem toho TMT250 podporuje handsfree, firmware a aktualizáciu konfigurácie cez Bluetooth.

swg-ae-wind-generator

Naši Partneri

Spolupracujeme aj s ...