MONITORING V SKRATKE

PREČO ZVOLIŤ MONITORING ?

Osobná doprava

Každý rok sa na celom svete vyskytlo najmenej 7 miliónov prípadov odcudzených vozidiel a tento počet neustále rastie, údaje v štatistikách dopravných nehôd sú ešte vyššie. Sledovanie v reálnom čase, Vám uľahčí upozornenia pri zistení pokusu o krádež ako doplnková ochrana alebo pri havárií.

Lodná doprava

Mohlo by sa zdať, že motorové člny, lode alebo osobné plavidlá sú luxusným majetkom, ale v súčasnosti čoraz viac ľudí používa takýto druh dopravy. Pre zaistenie bezpečnosti vám môžeme ponúknuť obvyklé riešenie sledovania určené pre vodnú dopravu ako sú lode, skútre.

Nákladná doprava

Moderná logistika vyžaduje veľa informácií na optimalizáciu podnikania, dnes nestačí len získať aktuálnu GPS súradnicu vášho vozidla. Vďaka spotrebe paliva, prejdenej vzdialenosti a mnohým ďalším parametrom, ktoré dokážete monitorovať viete regulovať náklady svojej flotily a tak ušetriť.

Monitoring osôb

Rodina a zdravie sú pre väčšinu ľudí prioritou, nie každý má však možnosť byť nepretržite nablízku svojim starším alebo chorým príbuzným. Práve oni sú veľmi často odkázaní na rýchlu pomoc iných, ale nedokážu alebo nemôžu si ju privolať. Súčasné technológie umožňujú riešiť prípadne výrazne uľahčiť takéto situácie, a preto sme sa týmto smerom vydali aj my.

CENA GPS MONITORINGU

už od

2,90 €

pre jedno zariadenie na 1 mesiac,
cena nezahrňuje poplatky za dátové služby operátora

VIAC O MONITORINGU

TAKTIEŽ NA NAŠOM BLOGU